UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

HYDROBEE

Preparat do uzdatniania wody z procesu odwróconej osmozy. Płyn przeznaczony do mineralizacji wody w zbiornikach z krewetkami Bee. Podnosi twardość ogólną nie zmieniając twardości węglanowej. Wzbogaca wodę m.in w wapń, sód, magnez, siarczany i chlorki. W krewetkariach zaleca się utrzymywanie GH na poziomie 5-6 stopni niemieckich, KH na poziomie 0-3 stopni niemieckich oraz pH na poziomie 6,5. Zapewnienie takich warunków w akwarium gwarantuje krewetkom dobre warunki do życia, ułatwia przechodzenie wylinek i zachęca je do rozmnażania. Preparat stosować jednorazowo oraz proporcjonalnie w trakcie okresowych podmian wody.

 

DAWKOWANIE

Przed podaniem do akwarium butelkę należy energicznie wstrząsać przez około minutę w celu równomiernego rozprowadzenia wszystkich składników.
Dodawać 1 ml preparatu na 3 litry wody. Taka dawka spowoduje podniesienie twardości ogólnej (GH) o 1 stopień niemiecki. Dawkę należy zwiększyć w zależności od twardości wody jaką chcesz uzyskać. Przykładowo do uzyskania twardości GH=6 należy dodać 2 ml preparatu na 1 litry wody.
Po dodaniu preparatu może wystąpić nieznaczne zmętnienie wody które jest zjawiskiem naturalnym. Zmętnienie ustapi w ciągu godziny kiedy wszystkie składniki ulegną całkowitemu rozpuszczeniu. Preparat nie podnosi twardości węglanowej (KH). W celu podniesienia twardości węglanowej oraz ogólnej polecamy stosowanie preparatu Aquahobby HYDROPLUS.